• Partnerzy Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej

www.pcez.pl

Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej
im. Zygmunta Puławskiego w Świdniku

Kontakt

Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej
im. Zygmunta Puławskiego
w Świdniku

PCEZ (szkoła) - ul. Szkolna 1, 21-045 Świdnik
CKP (warsztaty) - ul. Warsztatowa 10, 21-045 Świdnik
INTERNAT - ul. Hotelowa 6, 21-040 Świdnik

telefon: 81 751 26 71, faks: 81 759 11 53 w. 24
e-mail: info@pcez.pl

Dyrektor
81 751 26 71 w. 21
Anna.Goral@pcez.pl

Zastępca Dyrektora
81 751 26 71 w. 21
Janusz.Maruszak@pcez.pl

Sekretariat
81 751 26 71 w. 21
sekretariat@pcez.pl

Główna Księgowa
81 759 10 91
ksiegowosc@pcez.pl

Księgowość
81 759 10 92
kadry@pcez.pl
place@pcez.pl

Doradca Zawodowy
81 759 11 52 w. 23
szok@pcez.pl
Lucyna.Janowska@pcez.pl

Kierownik Centrum Kształcenia Praktycznego PCEZ
81 468 44 47 w. 21
Witold.Reszka@pcez.pl

Kierownik Internatu PCEZ
81 751 61 10
Leszek.Onuszkiewicz@pcez.pl

Warsztaty Szkolne CKP
81 468 44 47 w. 23

Internat
81 751 61 10
internat@pcez.pl

Stołówka - Internat
81 751 68 79
intendent@pcez.pl

Pedagog
81 751 26 71 w. 22
pedagog@pcez.pl
Teresa.Malesa@pcez.pl

Psycholog
81 468 44 47 w. 22
psycholog@pcez.pl
Monika.Prokop@pcez.pl

Biblioteka Szkolna
biblioteka@pcez.pl
Hanna.Drozd@pcez.pl
Joanna.Smigowska@pcez.pl

Pokój Nauczycielski
81 759 10 93

Zobacz również dane do kontaktu ze wszystkimi nauczycielami PCEZ:

dane kontaktowe nauczycieli

Mapka dojazdu ze Szkoły (PCEZ) do Internatu w Świdniku


Wyświetl większą mapę