• Partnerzy Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej

www.pcez.pl

Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej
im. Zygmunta Puławskiego w Świdniku

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/peternet/public_html/pcez/portal/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/peternet/public_html/pcez/portal/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/peternet/public_html/pcez/portal/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/peternet/public_html/pcez/portal/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/peternet/public_html/pcez/portal/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.

Ogłoszenia dla uczniów

Próbne matury w PCEZ

śr., 14/11/2012 - 12:16

W dniach 20, 21, 22 listopada odbędą się matury próbne dla klas IV Technikum i III LP. W związku z tym są zmiany w organizacji zajęć. lekcyjnych. Szczegółowych informacji udzielają wychowawcy klas.

czytaj więcej

WYSOKIE LOTY, SZEROKIE HORYZONTY ? PODNIESIENIE EFEKTYWNOŚCI KSZTAŁCENIA DLA POTRZEB LOTNISKA W ŚWIDNIKU

pon., 11/10/2010 - 11:00

Od 15 września 2010 roku w Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej w Świdniku przez 2 lata realizowany jest projekt, pozwalający zwiększyć potencjał szkoły i efektywność kształcenia dla potrzeb lotniska i przemysłu lotniczego poprzez modernizację oferty edukacyjnej i wyposażenia dydaktycznego. Kwotę 299 545 zł szkoła pozyskała z funduszy unijnych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

czytaj więcej

Szkoła przy lotnisku - program rozwojowy Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej w Świdniku

pon., 11/10/2010 - 11:00

Projekt "Szkoła przy lotnisku - program rozwojowy Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej w Świdniku", współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowany jest w ramach Priorytetu IX, Działania 9.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego.

W ramach projektu zrealizowany zostanie program rozwojowy Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej im. Z. Puławskiego
w Świdniku, który obejmuje następujące działania:

czytaj więcej

Miejsko-Powiatowy Konkurs wiedzy gen. Tadeuszu Górze

pon., 31/05/2010 - 11:00

Znamy już zwycięzców Miejsko-Powiatowego Konkursu wiedzy o Generale Tadeuszu Górze, który odbył się w dniu 24.05.2010 r. Impreza zorganizowana została w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej im. Anny Kamieńskiej w Świdniku w formie turnieju. Trzyosobowe reprezentacje szkół odpowiadały na pytania dotyczące barwnego życiorysu generała, jego lotniczej kariery i pasji. W Konkursie startowało osiem drużyn ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu naszego powiatu.

czytaj więcej

DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI PCEZ

pt., 30/04/2010 - 11:00

DZIĘKUJEMY ZA OBECNOŚĆ NA "DRZWIACH OTWARTYCH PCEZ". Mamy nadzieję, że miło będziecie wspominać ten dzień. Zapraszamy do nowej wiosennej galerii zdjęć połączonej z galerią z "Otwartych Drzwi PCEZ". Wkrótce nowa duża galeria tylko z Otwartych Drzwi i niespodzianka ;-)
Zapraszamy!

czytaj więcej

Zygmunt Puławski - Patron PCEZ

wt., 27/04/2010 - 11:00

Miło nam poinformować o uruchomieniu strony internetowej o Zygmuncie Puławskim - Patronie Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej w Świdniku. Stronę stworzyli nasi uczniowie Paweł Kulik oraz Kamil Dejnek. Paweł i Kamil są zwycięzcami szkolnego konkursu na stronę internetową o Patronie PCEZ. GRATULUJEMY!!!! GORĄCO ZACHĘCAMY DO ODWIEDZENIA STRONY I POZNIANIA BLIŻEJ LOSÓW ZYGMUNTA PUŁAWSKIEGO. TO JEDYNA STRONA TAK BOGATA W TREŚCI O NASZYM NIEZWYKŁYM PATRONIE.
www.zygmuntpulawski.pcez.pl

czytaj więcej