Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej im. Zygmunta Puławskiego w Świdniku
  • Partnerzy Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej

www.pcez.pl

Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej
im. Zygmunta Puławskiego w Świdniku

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/peternet/public_html/pcez/portal/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/peternet/public_html/pcez/portal/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/peternet/public_html/pcez/portal/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/peternet/public_html/pcez/portal/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/peternet/public_html/pcez/portal/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.

Ogłoszenia dla nauczycieli

Uwaga!!!

wt., 31/07/2018 - 13:09

Po przeprowadzonych audytach z ULC-u wydane przez nas certyfikaty wymagają poprawienia. W związku z tym, prosimy o zgłaszanie się do sekretariatu szkoły, osób które zdawały egzaminy na poszczególne moduły w latach 2014-2017.
Prosimy o zwrot dotychczasowych certyfikatów, a szkoła wyda poprawione certyfikaty.

czytaj więcej

O nas z Niemiec

śr., 06/06/2018 - 08:48

czytaj więcej

Wręczenie certyfikatów ukończenia szkolenia "Między dwoma totalitaryzmami"

pon., 25/09/2017 - 21:23

Dnia 20 września w siedzibie Instytutu Pamięci Narodowej w Lublinie odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów ukończenia szkolenia "Między dwoma totalitaryzmami". Wśród nauczycieli, którym Lubelski Kurator Oświaty P. Teresa Misiuk pogratulowała, była również P.Iwona Kapczuk.

czytaj więcej

Galeria "złotych myśli"

pon., 27/03/2017 - 20:56

"Pragniemy sukcesu, ale żeby sukces osiągnąć, doświadczyć go, trzeba go najpierw ubrać w słowa, usłyszeć je i w perspektywie mieć to, czego się chce" - Grażyna Dobroń

Drodzy Uczniowie!
W tym miesiącu otwieramy galerię "złotych myśli", które chcielibyśmy Wam dedykować. Być może sprawią one, że Wasze życie stanie się lepsze, ciekawsze, piękniejsze... Może zainspirują i Ciebie?

"Właściwa droga i łatwa droga nigdy nie wiodą tą samą ścieżką" Kami Garcia

https://www.facebook.com/pcez.swidnik/photos/a.901693256530607.107374183...

czytaj więcej

Szkolenie

wt., 14/03/2017 - 20:19

W dniu 09.03.2017r. w PCEZ odbyło się szkolenie na temat zmian w ustawie emerytalnej, dotyczących pracowników oświaty. Szkolenie zostało zorganizowane nieodpłatnie dla wszystkich zainteresowanych pracowników oświaty z powiatu Świdnik. Spotkanie prowadził radca prawy ZNP- Marek Kasperek. Dziękujemy za udział w spotkaniu.

czytaj więcej

Wycieczka do 42. Bazy Lotnictwa Szkoleniowego w Radomiu

czw., 13/10/2016 - 18:23

W dniu 12.10.2016 uczniowie klas mundurowych PCEZ wybrali się na wycieczkę przedmiotową do 42. Bazy Lotnictwa Szkoleniowego w Radomiu. Młodzież miała okazję zapoznać się z funkcjonowaniem i organizacją jednostki. Zwiedziliśmy hangary lotnicze, w których Panowie mechanicy podzielili się tajnikami obsługi i konserwacji statków powietrznych. Niebywałą popularnością cieszył się symulator lotów, do którego ustawiła się baaardzo męska kolejka. Następnie przeszliśmy do Sali Tradycji 42. Bazy, gdzie wysłuchaliśmy Marszu Lotników.

czytaj więcej