• Partnerzy Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej

www.pcez.pl

Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej
im. Zygmunta Puławskiego w Świdniku

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/peternet/public_html/pcez/portal/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/peternet/public_html/pcez/portal/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/peternet/public_html/pcez/portal/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/peternet/public_html/pcez/portal/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/peternet/public_html/pcez/portal/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

Ogłoszenia dla nauczycieli

Galeria "złotych myśli"

pon., 27/03/2017 - 20:56

"Pragniemy sukcesu, ale żeby sukces osiągnąć, doświadczyć go, trzeba go najpierw ubrać w słowa, usłyszeć je i w perspektywie mieć to, czego się chce" - Grażyna Dobroń

Drodzy Uczniowie!
W tym miesiącu otwieramy galerię "złotych myśli", które chcielibyśmy Wam dedykować. Być może sprawią one, że Wasze życie stanie się lepsze, ciekawsze, piękniejsze... Może zainspirują i Ciebie?

"Właściwa droga i łatwa droga nigdy nie wiodą tą samą ścieżką" Kami Garcia

https://www.facebook.com/pcez.swidnik/photos/a.901693256530607.107374183...

czytaj więcej

Szkolenie

wt., 14/03/2017 - 20:19

W dniu 09.03.2017r. w PCEZ odbyło się szkolenie na temat zmian w ustawie emerytalnej, dotyczących pracowników oświaty. Szkolenie zostało zorganizowane nieodpłatnie dla wszystkich zainteresowanych pracowników oświaty z powiatu Świdnik. Spotkanie prowadził radca prawy ZNP- Marek Kasperek. Dziękujemy za udział w spotkaniu.

czytaj więcej

Wycieczka do 42. Bazy Lotnictwa Szkoleniowego w Radomiu

czw., 13/10/2016 - 18:23

W dniu 12.10.2016 uczniowie klas mundurowych PCEZ wybrali się na wycieczkę przedmiotową do 42. Bazy Lotnictwa Szkoleniowego w Radomiu. Młodzież miała okazję zapoznać się z funkcjonowaniem i organizacją jednostki. Zwiedziliśmy hangary lotnicze, w których Panowie mechanicy podzielili się tajnikami obsługi i konserwacji statków powietrznych. Niebywałą popularnością cieszył się symulator lotów, do którego ustawiła się baaardzo męska kolejka. Następnie przeszliśmy do Sali Tradycji 42. Bazy, gdzie wysłuchaliśmy Marszu Lotników.

czytaj więcej

Zebranie dla kandydatów na kurs: Technik Mechanik – specjalność Obrabiarki Sterowane Numerycznie

pt., 30/09/2016 - 09:11

Zapraszamy osoby zainteresowane uczestnictwem w bezpłatnym kursie kwalifikacyjnym:
M.44 Organizacja i nadzorowanie procesów produkcji maszyn i urządzeń;
umożliwiającym podniesienie kwalifikacji oraz uzyskanie tytułu zawodowego Technik Mechanik – specjalność Obrabiarki Sterowane Numerycznie
na pierwsze zebranie organizacyjne w dniu 3.10. 2016 r. o godz. 15.15.w Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej w Świdniku ul Szkolna 1.

czytaj więcej

Konkurs plastyczny poświęcony 1050 rocznicy Chrztu Polski.

czw., 03/03/2016 - 18:43

K O N K U R S

Dyrekcja i nauczyciele Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej im. Zygmunta Puławskiego w Świdniku zapraszają wszystkich uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu świdnickiego do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pod patronatem Starosty Świdnickiego poświęconym 1050 rocznicy Chrztu Polski.
Konkurs oceniany będzie w trzech kategoriach:
1. Rysunek
2. Rzeźba-model
3. Prezentacja multimedialna

czytaj więcej

IV Powiatowy Konkurs Informatyczny dla uczniów gimnazjum

śr., 18/11/2015 - 10:07

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w następujących konkursach -IV Powiatowym Konkursie Informatycznym dla uczniów gimnazjum, który odbędzie się 24 listopada 2015 o godzinie 9.15 w Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej im. Zygmunta Puławskiego w Świdniku,
- konkursie na wykonanie loga Powiatowego Konkursu Informatycznego dla gimnazjalistów-termin nadsyłania prac w formie pliku graficznego 19.11.2015r.
Do wzięcia udziału w konkursach zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych z naszego powiatu.

czytaj więcej