• Partnerzy Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej

www.pcez.pl

Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej
im. Zygmunta Puławskiego w Świdniku

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home1/peternet/public_html/pcez/portal/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home1/peternet/public_html/pcez/portal/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home1/peternet/public_html/pcez/portal/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home1/peternet/public_html/pcez/portal/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home1/peternet/public_html/pcez/portal/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.

Ogłoszenia dla nauczycieli

Specjalistyczny punkt konsultacyjny w PCEZ - 29.11.2019

wt., 26/11/2019 - 14:10

Specjalistyczny punkt konsultacyjny (w gabinecie pedagoga szkolnego)

W dniu 29 listopada 2019 r. (piątek) w godzinach 10:00 - 12:00
porad udziela psycholog z PPP w Świdniku - Barbara Bryk.

Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli.

czytaj więcej

O nas z Grecji. Ekonomiści na praktykach

pon., 25/03/2019 - 10:49

O nas z Grecji. Ekonomiści na praktykach również nie próżnują. Układamy faktury chronologicznie i następnie wprowadzamy je do systemu i księgujemy. Czas szybko płynie a my dużo uczymy się nowych rzeczy. Praca ta wymaga zgrania, kontrolowania najmniejszych elementów i wspólnego zaangażowania ☺️ czego nigdy nam nie brakowało. https://www.facebook.com/pcez.swidnik/

czytaj więcej

O nas z Grecji. Zajęcia z mechaniki autokarowej i warsztatu wulkanizacji

pon., 25/03/2019 - 10:48

O nas z Grecji. Na co dzień oprócz ciekawych wycieczek zdobywamy umiejętności praktyczne - w końcu głównie po to przyjechaliśmy na praktyki zawodowe z naszej szkoły do tego pięknego kraju. Dołączamy zdjęcia z zajęć z mechaniki autokarowej

czytaj więcej

O nas z Grecji. Platamonas

pon., 25/03/2019 - 10:41

O nas z Grecji. Dzisiejszą wycieczkę rozpoczęliśmy od "zdobycia" zamku w Platamonas. Jest to średniowieczne dzieło krzyżowców z 1204 r. Stoi na szczycie wzgórza wyłaniającego się z morza, skąd rozpościera się przepiękny widok na pobliskie okolice, góry no i morze. Niestety, z zamku pozostało niewiele. Do dziś w dobrym stanie zachowały się jedynie mury obronne. Bardzo urokliwe okazało się natomiast miasteczko Platamonas, z niewielkim ryneczkiem, cerkwią i platanami oraz portem rybackim i przystanią dla jachtów.

czytaj więcej

O nas z Grecji. Dion

pon., 25/03/2019 - 10:39

O nas z Grecji. Dzisiaj zwiedziliśmy Dion - antyczne miasto z czasów świetności Macedonii, będące ośrodkiem kultu bogini Demeter a potem Zeusa i Muz Olimpijskich. Obecnie jest to największy teren archeologiczny w Grecji. W Vergini odwiedziliśmy grobowiec macedońskiego (greckiego) Króla. W Verginie zwiedziliśmy oryginalne muzeum usytuowane wewnątrz kurhanu (pod ziemią). Znajduje się tam m.in. grobowiec Filipa II Macedońskiego, ojca Aleksandra Wielkiego. Mnóstwo wyrobów ze złota i pięknej ceramiki. Niestety obowiązuje całkowity zakaz robienia zdjęć

czytaj więcej

IV Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej

pon., 25/03/2019 - 10:33

W środę, 20 marca 2019 r. odbył się w PCEZ IV Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej, skierowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Organizatorkami konkursu były nauczycielki przedmiotów ekonomicznych w PCEZ. W konkursie wzięła udział rekordowa liczba młodzieży naszego powiatu. Rywalizacja była zacięta. Oto lista laureatów:
I miejsce - Natalia Piątkiewicz Gimnazjum Nr 3 w Świdniku
II miejsce - Karolina Staniecka gimnazjum Nr 1 w Świdniku
III miejsce - Urszula Kondziak Gimnazjum Nr 3 w Świdniku
serdeczne Gratulacje dla wszystkich laureatów, uczestników i ich opiekunów.

czytaj więcej