Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej
im. Zygmunta Puławskiego w Świdniku

DWA SREBRA I BRĄZ W MISTRZOSTWACH POWIATU!!!

wt., 05/12/2017 - 07:33

16.11.17 na obiektach ZS nr1 w Świdniku odbyły się w nowej formule Mistrzostwa Powiatu Świdnickiego w pływaniu indywidualnym i grupowym. Reprezentacja naszej szkoły w pływaniu sztafetowym 6x25 metrów stylem dowolnym zajęła trzecie miejsce i brązowy medal. W sztafecie naszą szkołę reprezentowali w kolejności startów:
Rezerwowi Piotr Węgiełek i Klaczyński Krystian
W pływaniu indywidualnym rozgrywanym na dystansie 50 metrów reprezentowali nas Bartosz Rogalski w stylu klasycznym z uzyskanym czasem 37,29 i Filip Pyda w stylu dowolnym z czasem 31,12. Obaj uplasowali się na drugim stopniu podium i zostali wicemistrzami Powiatu Świdnickiego. Musimy dodać, że obaj Panowie toczyli bardzo wyrównane pojedynki w swoich stylach. Bartosz przegrał złoto o 4 cm, a Filip dla odmiany o tyle samo wywalczył srebro i to wszystko na dystansie 50m. Gratulujemy! Bartosz i Filip uzyskali także kwalifikację do Mistrzostw Rejonu, które odbędą się w Chełmie. Opiekunem naszych pływaków był Dariusz Zdunek