• Partnerzy Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej

www.pcez.pl

Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej
im. Zygmunta Puławskiego w Świdniku

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/peternet/public_html/pcez/portal/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/peternet/public_html/pcez/portal/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/peternet/public_html/pcez/portal/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/peternet/public_html/pcez/portal/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/peternet/public_html/pcez/portal/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

Przetarg nieograniczony na dostawę wyposażenia pracowni zawodowych

czw., 20/07/2017 - 00:20

Miło nam poinformować o uruchomieniu PRZETARGU na dostawę wyposażenia pracowni zawodowych. Kompendium informacji w zakładce BIP oraz na http://bip.pcez.pl/19072017.htm
Zakup wyposażenia pracowni zawodowych jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

czytaj więcej

Egzaminy z modułów w ośrodku PART 147

wt., 20/06/2017 - 10:58

Informujemy o planowanych egzaminach z modułów: Moduł II - fizyka dnia 27.06.2017 r. o godz. 10.00 oraz z modułu I matematyka dnia 28.06.2017 r. o godz. 10.00. Zapraszamy absolwentów w zawodzie technik mechanik lotniczy i technik awionik.

czytaj więcej

Informatycy w stolicy

czw., 08/06/2017 - 14:27

Dnia 7 czerwca klasa I i odbyła wycieczkę do Warszawy zorganizowaną przez panią wychowczynię I. Niedużak przy współpracy pani I. Kapczuk. Jak przystało na uczniów technikum zwiedzanie stolicy zaczęli od odkrywania tajników wiedzy w Centrum "Kopernik". Piękna lekcja historii odbyła się w Muzeum Powstania Warszawskiego. Nielada niespodzianką okazało się Muzeum Pieniądza, gdzie można było poznać historię pieniądza, pobyć w skarbcu i przez chwilę poczuć się milionerem trzymając w ręku sztabę złota o wartości dwóch milionów.

czytaj więcej

Egzamin Moduł IX - Ośrodek PART 147

śr., 07/06/2017 - 11:25

W dniu 9.06.2017 r. o godz. 11.00 odbędzie się egzamin z modułu IX - Czynnik ludzki. Zapraszamy absolwentów oraz uczniów tegorocznej klasy czwartej w zawodzie technik mechanik lotniczy. Chętni proszeni są o zgłoszenie się do szkoły i wpisanie na listę egzaminacyjną najpóźniej do 8.06.2017 r.

czytaj więcej

Nawiązanie współpracy z firmą z branży informatycznej

wt., 06/06/2017 - 14:00

W dniu 5 czerwca 2017 r. zostało zawarte w szkole porozumienie o współpracy pomiędzy Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej w Świdniku, a firmą BITSTREAM Sp. z o.o. w Lublinie. Współpraca daje nowe korzyści uczniom kształcącym się w zawodzie technik informatyk. Przedsiębiorca zobowiązał się do organizowania praktyk zawodowych, udostępnienia bazy i technologii oraz możliwości testowania produkowanych urządzeń przez naszych uczniów. Inicjatorką zawartej umowy jest pani Bożena Mrozik – nauczyciel w PCEZ przedmiotów informatycznych.

czytaj więcej

„Solidarność Świdnik na antenie”

pt., 02/06/2017 - 17:17

Dnia 1 czerwca klasa 3b uczestniczyła w zajęciach edukacyjnych w Strefie Historii działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku. Młodzież miała okazję zapoznać się z sytuacją polityczną i gospodarczą Polski w latach 70. I 80. oraz historią Radia Solidarność Świdnik. Podczas tej wyjątkowej lekcji odbyła się również projekcja filmu w reżyserii Grzegorza Linkowskiego zatytułowanego „Hakerzy Solidarności”. To kolejna klasa, która odwiedziła Strefę Historii.
www.facebook.com/pcez.swidnik/

czytaj więcej