• Partnerzy Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej

www.pcez.pl

Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej
im. Zygmunta Puławskiego w Świdniku

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home1/peternet/public_html/pcez/portal/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home1/peternet/public_html/pcez/portal/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home1/peternet/public_html/pcez/portal/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home1/peternet/public_html/pcez/portal/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home1/peternet/public_html/pcez/portal/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.

Specjalistyczny punkt konsultacyjny w PCEZ - 29.11.2019

wt., 26/11/2019 - 14:10

Specjalistyczny punkt konsultacyjny (w gabinecie pedagoga szkolnego)

W dniu 29 listopada 2019 r. (piątek) w godzinach 10:00 - 12:00
porad udziela psycholog z PPP w Świdniku - Barbara Bryk.

Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli.

czytaj więcej

11 listopada

sob., 09/11/2019 - 14:29

Z okazji zbliżającego się Święta Narodowego uczniowie naszej szkoły zaprezentowali montaż literacko- muzyczny. Wzruszające teksty mówione i śpiewane, scenografia i kostiumy postaci historycznych przeniosły nas w tamte niezapomniane, ważne lata.To była piękna lekcja historii.

czytaj więcej

Projekt w Murzasichlu

sob., 26/10/2019 - 12:33

23.10 w środę o godz. 7⁰⁰ grupa naszych uczniów z kl. 2CTi (technik informatyk) pod opieką pana Dariusza Motyla wraz z koleżankami i kolegami z Litwy wyjechała w góry w ramach zajęć „Projekt w Murzasichlu” realizowanego z projektu Erasmus+. Podczas drogi zatrzymaliśmy się na krótkie zwiedzanie Sandomierza potocznie nazywanego „małym” lub „polskim” Rzymem. Miasto, podobnie jak Rzym, jest otoczone siedmioma wzgórzami. U celu podróży Tatry przywitały nas piękną pogodą. Po zakwaterowaniu w Ośrodku Wczasowym ”U Góralki” i zjedzeniu sytego posiłku przyszła kolej na wymarzony odpoczynek.

czytaj więcej

Ogólnopolski Tydzień Kariery

sob., 26/10/2019 - 12:31

25 pażdziernika z inicjatywy doradcy zawodowego p. Lucyny Janowskiej rozpoczął się Ogólnopolski Tydzień Kariery. Z naszego zaproszenia skorzystała Szkoła Podstawowa Nr 3 w Świdniku. Uczniowie klasy ósmej uczestniczyli w interesujących wykładach i praktycznych warsztatach w CKP naszej szkoły. Następnie wzięli udział w wycieczce zawodoznawczej do firmy SMF. W wydarzenie zaangażowani byli również nauczyciele p. Zofia Bartnik, p. Zbigniew Prokop oraz wicedyrektor p. Janusz Maruszak i p. Witold Reszka kierownik CKP.

czytaj więcej

O nas z Grecji

sob., 26/10/2019 - 12:29

Grupa mechaników lotniczych w ramach praktyk latała samolotem sportowym savannah z lotniska Aeroclub Larisa. Wrażenia odlotowe!

Grupa informatyków odwiedziła uniwersytet Tei Larisa. Dowiedzieliśmy się jak studiuje się w Grecji, o kampusie oraz był krótki wykład o technologi 5G. Język wykładu - angielski

Od ekonomistów:
Jesteśmy prawie na finiszu.
Ostatniego dnia praktyk ekonomiści mieli przyjemność odwiedzić jedną z aptek w Platamonas.

czytaj więcej

BEZPIECZEŃSTWO I BROŃ, BROŃ I BEZPIECZEŃSTWO!!!!!

sob., 26/10/2019 - 12:29

15.10.2019r nasi Kadeci szkolili się w zakresie bronioznawstwa, postaw strzeleckich zarówno przy broni krótkiej jak i długiej oraz z zasad bezpieczeństwa w obchodzeniu się z bronią i na strzelnicy. To podstawowe zajęcia poprzedzające strzelanie z ostrej amunicji. Kałasznikow już nie jest nam obcy. W ćwiczeniach wzięło 30 kadetów, strat własnych zero nie licząc kilku nadłamanych paznokci. Jesteśmy gotowi na kolejne warsztaty z firmą Arsenał tylko czekamy na pozostałych Kadetów którzy przebywają na praktyce w Grecji. Pozdrawiamy ich serdecznie
Opiekunem i organizatorem był Dariusz Zdunek.

czytaj więcej