• Partnerzy Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej

www.pcez.pl

Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej
im. Zygmunta Puławskiego w Świdniku

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home1/peternet/public_html/pcez/portal/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home1/peternet/public_html/pcez/portal/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home1/peternet/public_html/pcez/portal/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home1/peternet/public_html/pcez/portal/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home1/peternet/public_html/pcez/portal/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.

SZKOLNY BLOG PCEZ

wt., 19/05/2020 - 08:05

Zapraszamy wszystkich do śledzenia szkolnego bloga.
https://pcezswidnik.blogspot.com/?fbclid=IwAR3dfR0mL_ZSC6EjWVPYREJP3zmvb...

czytaj więcej

Zmiana terminów rekrutacji

wt., 12/05/2020 - 09:04

Ministerstwo Edukacji Narodowej przekazało do konsultacji zmiany w terminach rekrutacji. Proponowane zmiany to: 15 czerwca 2020 r - do 4 sierpnia 2020 r. termin składania wniosków o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej wraz z dokumentami. Do 4 sierpnia należy uzupełnić dokumentację o świadectwo ukończenia szkoły podstawowej i zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty. 12 sierpnia 2020 r. - ogłoszenie list kandydatów, a 19 sierpnia - ogłoszenie list przyjętych do szkoły. W PCEZ - prowadzimy rekrutację elektroniczną, zapraszamy na stronę www.pcez.pl, zakładkę rekrutacja elektroniczna.

czytaj więcej

Przedłużamy zdalne nauczanie

pon., 27/04/2020 - 08:42

Zgodnie z decyzją MEN przedłużamy zawieszenie zajęć odbywających się w szkole i jednocześnie kontynuujemy zdalne nauczanie do 24 maja 2020 r. Egzaminy maturalne są przeniesione i będą się odbywały od 8 czerwca 2020 r. Planowane dni wolne od zajęć edukacyjnych w związku z maturą w pierwotnym terminie są anulowane, tzn. w dniach 4-8 maja odbywają się zajęcia zdalne.

czytaj więcej

Zdalne nauczanie

pt., 27/03/2020 - 13:02

Z powodu przedłużenia czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, szkoła rozpoczyna zdalne nauczanie wykorzystując w tym celu przede wszystkim: dziennik elektroniczny i Google Classroom. Prosimy uczniów o udział w zajęciach wirtualnych w godzinach zgodnych z dotychczasowym planem lekcji. Problemy techniczne zgłaszamy pod adres info@pcez.pl

czytaj więcej

Dni Otwarte odwołane

pon., 16/03/2020 - 11:19

Planowany 20.03.2020 Dzień Otwarty w PCEZ jest odwołany w związku z zawieszeniem zajęć szkolnych. Prosimy zainteresowanych o obserwowanie naszej strony internetowej oraz Facebooka. Można również zapytać w swoich szkołach o wysłaną przez nas ofertę edukacyjną lub poprosić nas o przesłanie materiałów dotyczących szkoły korzystając z adresu: info@pcez.pl

czytaj więcej

V Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

pt., 13/03/2020 - 16:13

Dnia 10 marca 2020 roku w Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej odbył się V Konkurs Piosenki Obcojęzycznej pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Świdnik oraz Starostwa Powiatowego w Świdniku. Do konkursu przystąpiło 20 osób prezentując piosenki w różnych językach. W skład jury weszli: P. Wojciech Zwoliński - muzyk występujący w różnych formacjach, nauczyciel gitary w Ognisku Muzycznym w Świdniku, P. Rafał Pydyś - nauczyciel śpiewu oraz P. Anna Bożek - nauczyciel języka angielskiego w Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej. W wyniku konkursu przyznano 3 nagrody główne i 5 wyróżnień.

czytaj więcej